Czy warto przedłużać rzęsy?

Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs u kosmetyczki. Nic dziwnego – chyba każda z nas marzy o tym, by mieć długie i gęste rzęsy nie tylko po użyciu maskary. Przedłużanie rzęs ma swoje wady i zalety i warto zapoznać się z nimi zanim zdecydujesz się na taki zabieg.close-up-1837213__340

Po pierwsze, należy pamiętać, że możemy poprawić kondycję swoich rzęs bez zabiegu przedłużania. Na rynku jest wiele preparatów i odżywek, np. produkty od Biotebal, które mogą nam ci w tym pomóc. Możesz sięgnąć na przykład po Biotebal rzęsy XXL serum do rzęs. Biotebal rzęsy XXL sprawi, że twoje rzęsy będą dłuższe, grubsze oraz mocniejsze. Co więcej, preparat nie uczula, tak jak niektóre kleje stosowane do przedłużania rzęs. Ta odżywka hamuje proces wypadania rzęs oraz przyśpiesza ich wzrost – dzięki temu zdecydowanie zwiększa się ich objętność. Skuteczność Biotebal rzęsy XXL serum do rzęs została potwierdzona badaniami.

Dużą zaletą przedłużania rzęs jest to, że dzięki temu zabiegowi możemy oszczędzić dużo czasu. Nie musimy codziennie nakładać tuszu ani dokładnie go zmywać czy poprawiać w ciągu dnia. Oczywiście, niektóre kobiety tuszują rzęsy nawet po przedłużeniu, jednak stanowczo się to odradza. Po pierwsze, jeszcze bardziej obciąży to nasz rzęsy. Po drugie, zmycie tuszu ze sztucznych rzęs potrafi być problematyczne. Sztuczne rzęsy z pewnością wystarczą, żeby odpowiednio podkreślić oko.

Drugą zaletą jest to, że nasze oczy w przedłużonych rzęsach są podkreślone bez zakładania makijażu. Czy to siłownia, dzień spędzony w domu czy basen – nasze rzęsy zawsze są długie i gęste.

Niestety, posiadanie przedłużonych rzęs ma też dużo wad. Zabieg osłabia nasze naturalne rzęsy. Oprócz tego, po pewnym czasie mogą zmienić kształt, stać się niesymetryczne lub nieco opaść. Musimy też na nie uważać przy codziennych czynnościach. Oprócz tego, zabieg należy regularnie powtarzać, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Podsumowywując, przedłużanie rzęs ma duże plusy i pozwala cieszyć się pięknymi, długimi rzęsami bez makijażu i wysiłku. Nie jest to jednak dobra opcja dla osób, które chciałyby cieszyć się zdrowymi, silnymi rzęsmi. Niestety, na dłuższą metę zabieg ma na nie zły wpływ. Jeśli przeszkadza ci, że twoje rzęsy są słabe i cieńkie, pomyśl, jak inaczej możesz o nie zadbać. Możesz sięgnąć po pomoc preparatów Biotebal,. Biotebal rzęsy XXL serum do rzęs sprawi, że rzęsy będą wyraźnie gęstsze i dłuższe, jednocześnie nie niszcząc ich. By wzmocnić swoje naturalne rzęsy, możesz również wybrać specjalny tusz do rzęs z odżywką oraz zwrócić szczególną uwagę na demakijaż: powinien być dokładny, ale bardzo delikatny. Zanim zdecydujesz się na przedłużanie rzęs u kosemtyczki, spróbuj najpierw zadbać o swoje naturalne rzęsy – możliwe, że zabieg okaże się niepotrzebny.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s